HAKKIMIZDA


 Firmamız 1988 yılında da ELPA ELEKTRONİK  adı altında kurulmuş olup elektronik malzeme ithalatı ve iç Anadolu bölgesine yönelik  perakende pazarlama işi yapmıştır. 1995 yılında VENÜS BİLGİSAYAR Olarak elekronik malzeme ve ağırlıklı olarak bilgisayar malzemeleri satışı OEM Ve Marka bilgisayarların satışı ve kendi markamız olan STORM COMPUTER adı altında bilgisayar üretimi yapmıştır. Aynı zaman da Türkiyede ve dünyada üretilen  İŞLETİM SİSTEMLERİNİN , YAZILIMLARIN, SERVER'LARIN  satışını ve sorunlarının çözümü hakkında profesyönel hizmet ve destek vermektedir.

           2004 Yılından itibaren Firmamız bünyesine KAMERAİSTANBUL ünvanı ile ; güvenlik sistemleri dahil edilmiştir. Buradaki birinci hedefimiz Türkiye içerisinde kurumların, ticarethanelerin, iş yerlerinin, evlerin, villaların boş arazilerin lüzümlu olan her yerin güvenliğini sağlayabilecek teknolojik kurulumlar yapmak izlemek kayıt yapmak ve müşterilerimize teknolojiden daha iyi faydalanmasını sağlamaktır. (26 Yıllık Tecrübe)

            Kamera sistemleri, güvenlik kamerası, kablosuz kamera sistemleri, kameralı kapı zili sony marka olup müşterilerimizin talebine göre her marka ürün temin edilir.

 


OSB ikitelli organize sanayi bölgesi için; sanayi sitelerinin hepsine servis hizmeti, metal iş, aykosan, aymakoop, dersankoop, demirciler, çorapçılar, pik dökümcüler, saraçlar, dolapdere sanayi sitesi kamera firmasi